AtomVet

Přihlásit zákazníkaZapomněl(a) jsem heslo.

Pro obnovení zapomenutého hesla využijte formulář obnovy zapomenutého hesla.

 AtomvetCREATIVE CR/DR
 AtomvetCREATIVE CR/DR
 AtomvetCREATIVE CR/DR

AtomvetCREATIVE: individuální konfigurace pro každého zákazníka

S naším novým konceptem má každý zájemce možnost sestavit si stacionární rentgen dle individuálních požadavků. Preferujete nepřímou digitalizaci? Nebo Vás oslovuje  možnost rtg snímků během několika vteřin pomocí digitalizace přímé? Potřebujete přenášet flat panel do jiných místností (operační sál), nebo jej budete mít trvale uvnitř stolu? V duchu naší filozofie hledání správného přístroje dle individuálních požavaků každého klienta Vám nyní nabízíme AtomvetCREATIVE - stacionární rentgen, který Vám "postavíme" přímo na míru. 

 

Hlavní výhody:

 • možnost přímé i nepřímé digitalizace dle volby zákazníka
 • výkon od 5 kW (100 kV, 100 mA)
 • elegantně řešený stůl s plovoucí deskou
 • LED osvětlení kolimátoru
 • anatomický program se 128 hodnotami
 • možnost využití stávajícího RTG (Máte přenosný rentgen který chcete využít i nadále? I na takovou variantu jsme připraveni.)

Možnosti konfigurace:

 • základním stavebním kamenem je rentgenový stůl s plovoucí deskou, zásuvkou na kazetu (a lysholmovu clonu), fixním stativem pro rtg a All-In-One počítačem uchyceným na maximálně variabilním výklopném a otočném rameni
 • jako generátor doporučujeme 5 kW rentgen s maximálním napětím 110 kV a proudem 100 mA, který disponuje anatomickým programem a jeho ovládání je tak jednoduché i pro méně zkušené rentgenology (v případě zájmu klienta je možné volit i 15 kW či 30 kW variantu)
 • RTG obraz je možné zpracovat pomocí nepřímé digitalizace FireCR Spark či Divario CR-T2, nebo přímé digitalizace Rayence Xmaru 1417WGC/WCC či Xmaru 1717SGC/SCC (specifikace jednotlivých digitalizací najdete přímo na konkrétní stránce produktu)

Detaily stolu:

 • jednoduché vyjímání lysholmovy clony díky samostatné zásuvce - použití rastru není nutné u všech snímků a manipulace s ním je maximálně jednoduchá
 • zásuvka je univerzální na kazety všech CR systémů i pro všechny DR detektory (flat panely)
 • možnost jedním pohybem natočit PC o 90° umožňuje prohlížet vertikálně orientované snímky na výšku

 

Galerie RTG snímků:

Každou konfiguraci detailně konzultujeme se zákazníkem. Motivuje nás hledat řešení pro individuální požadavky každého klienta! 

 

 

Související položky

Kontaktní formulář

Poznámka: Povinné položky jsou tučně.

Informace o poptávce 

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami.

Informujte Vaše známé!

Budeme moc rádi, když naše služby doporučíte také vašim přátelům a známým.
AtomVet
 

Vlastní praktické zkušenosti z jednotlivých oborů veterinární a zemědělské činnosti a znalost užitných vlastností jednotlivých přístrojů  nám umožňují vytipovat optimální přístroj pro specifické potřeby jednotlivých praxí.


 

ATOMVET.CZ s.r.o.
Cechovní 896/4a
460 07 Liberec III - Jeřáb

E-mail: info@atomvet.cz
Telefon: +420 602 545 852