AtomVet

Přihlásit zákazníkaZapomněl(a) jsem heslo.

Pro obnovení zapomenutého hesla využijte formulář obnovy zapomenutého hesla.

Esaote MyLab Seven

Esaote MyLab Seven: high-end model pro echokardiografii

  • výkonný stacionární ultrasonograf s kardio softwarovou výbavou, EKG modulem a 2 sondami: lineární a sektorovou
  • nové sondy lze dokoupit od firmy Chironax Frýdek-Místek
  • rok výroby 2013
  • plně funkční, bez závad

Popis výrobce: 

MyLab™Seven s technologií eHD přináší špičkový výkon v kompaktních rozměrech a nabízí produktivitu v reálném čase, což znamená lepší diagnostiku v kratším čase, lepší uživatelský komfort a klinické výsledky, jakož i vyšší výkonnost a efektivitu praxe.

 

eTouch™: Standardní ultrazvukový systém se stává osobním diagnostickým nástrojem pro konkrétní aplikaci. Přizpůsobená nastavení a četné funkce lze uspořádat podle klinické praxe a preferencí a poté je snadno vyvolat pouhým stisknutím tlačítka. Stisknutím tlačítka eTouch™ si uživatel může zobrazit ovládací prvky a funkce, které v klinické praxi skutečně potřebuje, a zvýšit tak komfort a zkrátit dobu vyšetření. eTouch™ vyhrazená relace umožňuje uživateli zaznamenávat různá makra. Na základě potřeb a preferencí kteréhokoli jednotlivého uživatele lze jedním dotykem zahrnout více funkcí pro méně stisků kláves a rychlejší diagnostiku.

SmarTouch: Rozšíření produktivity Široké spektrum nastavení obrazu, uživatelských preferencí a klinických cílů obvykle vyžaduje čas a pozornost. SmarTouch přináší vyhrazená nastavení pro jakoukoli anatomickou oblast, takže optimální snímky se zobrazí jediným dotykem. Kliknutím na obrázek zobrazíte snímky Esaote Advanced Technologies Ohromující snímky a pokročilé technologie na dosah Zpracování obrazu: Esaote nabízí mnoho technologií pro vylepšení zobrazování.

Díky technologii TEI™ je harmonický signál plně zachován bez degradace akustické informace. Technologie MView a XView zlepšují kvalitu ultrazvukových snímků tím, že snižují přítomnost artefaktů, stínů a skvrn. Následné zpracování surových dat: Umožňuje následné zpracování snímků a videoklipů, které byly dříve pořízeny a uloženy do archivu. Tato funkce je velmi užitečná v klinickém pracovním procesu a poskytuje lékařům optimalizaci obrazu a přesné měření i v off-line fázi.

XFlow - Mimořádná citlivost na průtok a prostorové rozlišení: XFlow poskytuje přímou vizualizaci krevních ozvěn, rozšiřuje širokopásmové rozlišení, vysokou snímkovou frekvenci a široký dynamický rozsah krevního toku.

CnTI™ - kontrastně laděné zobrazování: CnTI™ (Contrast Tuned Imaging) - patentovaná technologie společnosti Esaote poskytuje vysoce výkonné ultrazvukové zobrazování se zvýšeným kontrastem s kontrastními látkami druhé generace.

 

Kontaktní formulář

Poznámka: Povinné položky jsou tučně.

Informace o poptávce 

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami.

Informujte Vaše známé!

Budeme moc rádi, když naše služby doporučíte také vašim přátelům a známým.
AtomVet
 

Vlastní praktické zkušenosti z jednotlivých oborů veterinární a zemědělské činnosti a znalost užitných vlastností jednotlivých přístrojů  nám umožňují vytipovat optimální přístroj pro specifické potřeby jednotlivých praxí.


 

ATOMVET.CZ s.r.o.
Cechovní 896/4a
460 07 Liberec III - Jeřáb

E-mail: info@atomvet.cz
Telefon: +420 602 545 852