AtomVet

Přihlásit zákazníkaZapomněl(a) jsem heslo.

Pro obnovení zapomenutého hesla využijte formulář obnovy zapomenutého hesla.

Kniha - Echokardiografický atlas psa a kočky

Cena (bez DPH): 2 990 Kč
Cena (vč. DPH): 3 439 Kč

 

Echokardiografický atlas psa a kočky

V obecné části jsou shrnuty fyzikální a technické základy echokardiografické diagnostiky, sonografické obrazy jednotlivých částí srdce ve standardních projekcích, technika vyšetření, základy měření, vyšetření a hodnocení jednotlivých srdečních částí. Dále je část věnována i limitacím echokardiografické diagnostiky.

Dopplerovská echokardiografie seznamuje se základními principy dopplerovské diagnostiky a různými typy dopplerů. Větší pozornost je pak věnována ovládacím prvkům dopplerovských systémů. V neposlední řadě se zabývá interpretací a postupem vyšetření u jednotlivých srdečních částí a struktur, zejména pak při jejich patologických změnách. Echokardiografické obrazy nejčastějších chorob srdce zahrnují onemocnění endokardu (endokardiózy a endokarditidy), onemocnění myokardu (dilatační a hypertrofická kardiomyopatie), onemocnění perikardu, cor pulmonale, nitrosrdeční útvary a vrozené srdeční vady.

Patologické nálezy jsou prezentovány na jednotlivých pacientech, kde je připojena diagnóza, plemeno, stáří, pohlaví, kardiologická anamnéza a echokardiografický nález v pořízeném módu. Vedle patologických nálezů jsou u jednotlivých pacientů z důvodu diferenciální diagnostiky uvedeny i snímky či záznamy zdravých struktur.

Informujte Vaše známé!

Budeme moc rádi, když naše služby doporučíte také vašim přátelům a známým.
AtomVet
 

Vlastní praktické zkušenosti z jednotlivých oborů veterinární a zemědělské činnosti a znalost užitných vlastností jednotlivých přístrojů  nám umožňují vytipovat optimální přístroj pro specifické potřeby jednotlivých praxí.


 

ATOMVET.CZ s.r.o.
Cechovní 896/4a
460 07 Liberec III - Jeřáb

Email: info@atomvet.cz
Telefon: +420 602 479 202